OneMed Group
Finland
OneMed Oy WL-Medical Oy
Sweden
OneMed Sverige AB OneMed Homecare
Norway
OneMed AS
Denmark
OneMed A/S
Germany
OneMed Deutschland GmbH
Baltic countries
OneMed OÜ, Estonia OneMed SIA, Latvia OneMed UAB, Lithuania
Poland
OneMed Polska Sp. z.o.o.
Czech Republic
BATIST Medical a.s.
Slovakia
Batist Medical SK, s.r.o.

O spoločnosti

Budova Batistu

  • Spoločnosť BATIST Medical a.s. je popredným výrobcom a distribútorom zdravotníckych a hygienických prostriedkov vo strednej Európe.

  • Spoločnosť bola založená v roku 1992 so špecializáciou na výrobu obväzového materiálu z gázy. V nasledujúcich rokoch bol výrobný program obohatený o širokú škálu ovínadiel, hygienických výrobkov, výrobkov z buničitej vaty a skupiny spotrebného zdravotníckeho materiálu. Spoločnosť investuje do vlastného rozvoja a v roku 1998 otvorila modernizovaný závod a distribučné centrum v Červenom Kostelci vo Východných Čechách. Súčasťou závodu sú aj čisté priestory pre výrobu sterilných zdravotníckych výrobkov. V roku 2007 bola otvorená pobočka v Bratislave, odkiaľ expedujeme tovar po celom Slovenskom.

  • Od roku 2003 je vo všetkých aktivitách podniku implementovaný systém riadenia kvality podľa normy EN ISO 13485: 2003, ktorý je každoročne preverovaný renomovanou certifikačnou spoločnosťou Det Norske Veritas AS. Výrobky BATIST sú certifikované CE značkou udelenou taktiež spoločnosťou Det Norske Veritas AS.

  • V roku 2010 bola spoločnosť BATIST rozdelená na dve samostatné spoločnosti - výrobnú časť BATIST s.r.o. a distribučnú časť BATIST Medical a.s.. Následne na to v roku 2011 distribučná časť prešla akvizíciou so švédskou nadnárodnou skupinou OneMed, pričom sa zaradila do jej štruktúry.

  • OneMed je významný veľkoobchodný distribútor so zastúpením v jedenástich krajinách Európy, poskytujúci zákazníkom v zdravotníctve spoľahlivé a efektívne riešenie pre kompletnú potrebu dodávok a súvisiacich služieb. Vďaka ucelenému sortimentu (vlastné značky evercare®, SELEFA® a BATIST®)  a so službami v rámci napr. objednávacích procedúr, IT podpory, vzdelávania a plánovania sortimentu, ponúka komplexné riešenie, kedy zákazníci dosiahnu zníženie nákladov a zefektívnenie dennej operatívy.       

  • Spoločnosť BATIST Medical a.s. poskytuje kvalitné služby / produkty a plní dlhodobé podnikateľské ciele tak, aby bola v budúcnosti prosperujúcim a stabilným partnerom pre široké portfólio zákazníkov na domácom aj celoeurópskom zdravotníckom trhu.

  •  BATIST Medical a.s. priamo riadi pobočky v Českej republike, Slovensku, Poľsku, novo zriadenú pobočku v Nemecku a je tiež obslužnou organizáciou celej skupiny pre všetky tretie krajiny bez vlastného zastúpenia.


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie